|
[6-1]
| Sziasztok!
Örökbefogadnék egy kis testű, rövid szőrű kölyök kutyát.
E-mail:[email protected] |
Sziasztok!
Örökbe fogadnék egy Németjuhász kiskutyát! |
Sziasztok!
Szeretnék örökbefogadni border collie kiskutyát, vagy jelképes összegért megvenni! A fajtát jól ismerem! (BC keverék is jó!)
Vagy!
Meg tudnátok nekem mondani, hogy milyen módon lehet még elérni a Miskolci Állatsegítő Alapítványt? Próbáltam már e-mailt írni, nem reagáltak (3napja minden nap küldök 1et); próbáltam őket hívni, de nem vették föl; autónk nincs, és pest környékén lakunk! Ha valaki olvassa ezt és miskolcon él (és épp arra jár), megkérdezné, hogy ez a kutya meg van e még?! Előre is köszi!!!!! http://gallery.site.hu/album555/IMG_0065
(Mivel nem tudok mindig feljönni ide, ezért kérlek, ha tudsz segíteni ide írj: [email protected]) |
| Sziasztok!Örökbefogadnák egy beagle fajta kutyát!Ha van valakinek akkor légyszi hívjon fel : 06205407621 |
| Irjon ide az akinek kéne kutya és ha lehet e-mil címet is mellékeljen hogy tudjanak vagy tudjak segíteni. |
[6-1]
| |